Avgustovski diktati 2020.

AVGUSTOVSKI DIKTATI 2020.
Mesečni organ Akcionog komiteta Revolucionarnog saveza rada Srbije, br. 07,
30.08.2020.

Ponosno predstavljamo novi, avgustovski broj Diktata u novom formatu i sa novim dometima. Na osam novinskih stranica, sa trezvenim marksističko-lenjinističkim pogledom na protekli avgust – politiku, ekonomiju, vesti iz sveta i iz radničkog pokreta, kulturu i istoriju – čitajte Avgustovske diktate 2020

Naslovna strana novih AVGUSTOVSKIH DIKTATA 2020.

Kako doći do novog broja “Diktata”?

Za to postoji više jednostavnih načina… “Diktate” predstavljamo javnosti u digitalnom (.PDF) formatu koji je slobodan za štampu i distribuciju – stoga “Diktate” možete i sami štampati i deliti. Zatim, možete se javiti lokalnim povereništvima RSRS u Kragujevcu, Paraćinu, Jagodini, Šapcu, Pančevu, Beogradu, Negotinu i preuzeti svoj primerak ili se javiti na savezrada@gmail.com ili na neke od naših društvenih mreža i naručiti dostavu primeraka “Diktata”.

Avgustovski diktati 2020. na Issuu aplikaciji